خانه / آخرین نوشته ها / تشکیل بانک اطلاعات لازمه انتخاب زنان شایسته پست مدیریتی

تشکیل بانک اطلاعات لازمه انتخاب زنان شایسته پست مدیریتی

آیین باور – مدیرکل دفتر امور بانوان و خانواده استانداری البرز گفت: در صدد تهیه بانک اطلاعاتی هستیم تا بانوان توانمند را از طریق دستگاه های متعدد شناسایی کرده و از توانایی آنان در امور مدیریتی استان استفاده کنیم.

مریم اسماعیلی فرد با اعلام این خبر در جشن بزرگ روز کارمند ویژه بانوان کارمند استان و خانواده محترم آنان اظهار داشت: یکی از اقدامات اداره کل بانوان و استانداری در راستای تحقق 30 درصدی پست های مدیریتی بانوان تهیه و طراحی سامانه بانک اطلاعات زنان است  تا با خوداظهاری زنان توانمند در این سامانه بتوان گام جدی را برای شناسایی زنان جهت تحقق دسترسی عادلانه زنان به فرصت ها و منابع را داشته باشیم.

وی  افزود: در این راستا در حوزه بانوان قولی داده بودیم و در این رابطه اقدامات مطلوب مناسبی به منظور حضور و مشارکت بانوان توانمند در عرصه‌های مختلف مدیریتی استان و فرمانداری‌ها در ارتباط با تحقق 30 درصدی پست‌های مدیریتی بانوان انجام شده است.

وی خاطرنشان کرد: این سامانه با هدف شناسایی ظرفیت وتوانایی بانوان استان البرز در راستای بهره گیری در برنامه ریزی ها وتصمیم گیری های آتی وایجاد بانک اطلاعاتی از توانمندی های بانوان موفق وفرهیخته در سطوح مختلف علمی ، فرهنگی ، هنری ، ورزشی ، کار آفرینی و… فراهم آمده است .
تحقق سهم ۳۰ درصدی پست‌های مدیریتی بانوان در استان البرز
مدیرکل دفتر امور بانوان و خانواده استانداری البرز گفت: تکلیف داریم با تحقق 30 درصدی انتصاب شایسته پست‌های مدیریتی بانوان وعده دولت در استان البرز محقق شود.
وی افزود: بانوان توانمند برای تکمیل اطلاعات به آدرس ایمیل  dol  atzanan@alborz.irمراجعه کنند.

درباره‌ی فریبا کلاهی

روزنامه نگار و مدیر مسئول پایگاه خبری آیین باور

همچنین ببینید

رئیس کل نظام پزشکی کشور:هزینه واقعی شدن تعرفه را بیمه باید تامین کند

آیین باور – افزایش تعرفه ها نباید از جیب مردم پرداخت شود، در حال حاضرتعرفه …

دلت خوش است؟ نه! دلم خون است!

یادداشت/ به قلم احسان محمدی : در مترو جوانی آمد جلو و بعد از احوالپرسی …

دیدگاهتان را بنویسید