خانه / آخرین نوشته ها / انتخاب شهردار کرج به جلسه آتی شورای اسلامی شهر موکول شد

انتخاب شهردار کرج به جلسه آتی شورای اسلامی شهر موکول شد

آیین باور –  جلسه علنی شورای اسلامی شهر کرج صبح امروز در حالی برگزار شد که بحث انتخاب شهردار جدید پس از بحث و تبادل نظر اعضاء به جلسه آینده موکول و مقرر شد که فرماندار شهرستان نیز به عنوان مهمان در بین نمایندگان مردم حضور یابد.
پنجاه و نهمین جلسه علنی شورای اسلامی شهر کرج صبح امروز یکشنبه 30 اردیبهشت 97 به ریاست منصور وحیدی در محل سالن جلسات پارلمان محلی برگزار شد و طی آن فریده بزنی بیرانوند خزانه دار شورای اسلامی شهر طی سخنانی در ابتدای جلسه به یادآوری اهداف و سیاست های لیست امید پرداخت و همچنین موفقیت تیم فوتسال بانوان را نیز تبریک گفت.
در ادامه دستور جلسه توسط مهدی حاجی قاسمی دبیر اول شورا قرائت شد و اعضاء در خصوص انتخاب شهردار جدید کلانشهر کرج وارد شور شدند، مجید سریزدی گزینه تصدی این مسئولیت با اجازه رئیس شورا وارد صحن شد تا پاسخگوی دیگر سوالات اعضاء باشد، این پرسش و پاسخ در حدود 20 دقیقه به طول انجامید و با خروج آقای سریزدی از جلسه، نمایندگان مردم دیدگاه های موافق و مخالف خود را مطرح کردند.
در نهایت مقرر گردید تا بحث انتخاب شهردار کرج در حضور فرماندار این شهرستان جمع بندی شود. اعضای شورا در جلسه پنجاه و نهم خواستار تسریع در تعیین تکلیف انتخاب شهردار به منظور رسیدگی به امورات شهری و بررسی لوایح ارسالی از سوی شهرداری شدند.

درباره‌ی فریبا کلاهی

روزنامه نگار و مدیر مسئول پایگاه خبری آیین باور

همچنین ببینید

رئیس کل نظام پزشکی کشور:هزینه واقعی شدن تعرفه را بیمه باید تامین کند

آیین باور – افزایش تعرفه ها نباید از جیب مردم پرداخت شود، در حال حاضرتعرفه …

دلت خوش است؟ نه! دلم خون است!

یادداشت/ به قلم احسان محمدی : در مترو جوانی آمد جلو و بعد از احوالپرسی …

دیدگاهتان را بنویسید