خانه / آخرین نوشته ها / در هفته منابع طبیعی :افتتاح پنج بوستان روستایی در البرز

در هفته منابع طبیعی :افتتاح پنج بوستان روستایی در البرز

آیین باور -حامد فرضی صبح دوشنبه در بازدید از نهالستان بزرگ کرج، بابیان اینکه در آستانه هفته منابع طبیعی گفت: ظرفیت توزیع نهال تا یک‌میلیون اصله در نظر گرفته‌شده است.

وی بابیان اینکه در راستای اهدای نهال، گونه‌های سازگار با منطقه به متقاضیان ارائه خواهد شد، افزود: توزیع نهال در مصلی‌های نماز جمعه به‌صورت رایگان انجام می‌گیرد و هیچ هزینه‌ای از شهروندان دریافت نخواهد شد.

مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری استان البرز  با اعلام اینکه نهال‌های توزیعی به دیگر استان‌ها با شرایط آن مناطق همخوانی خواهد داشت، تصریح کرد: تاکنون ۲۵۰ هزار نهال برای بخش‌های مختلف، دستگاه‌ها و شرکت‌های متقاضی توزیع‌شده است.

فرضی بابیان اینکه نهال‌های موردنظر بسته‌بندی‌شده و آماده توزیع است، گفت: در هفته منابع طبیعی به فراخور روزشمار جلسات آموزش، شورای حفظ و حقوق بیت‌المال، نشست با همیاران طبیعت و نشست چهره به چهره مدیران با مردم برگزار خواهد داشت.

مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری استان البرز افتتاح پنج بوستان روستایی در هفته منابع طبیعی را از دیگر اقدامات در دستور کار برشمرد و گفت: همه برنامه‌های هفته منابع طبیعی بر مبنای مشارکت مردمی صورت می‌گیرد.

درباره‌ی فریبا کلاهی

روزنامه نگار و مدیر مسئول پایگاه خبری آیین باور

همچنین ببینید

رئیس کل نظام پزشکی کشور:هزینه واقعی شدن تعرفه را بیمه باید تامین کند

آیین باور – افزایش تعرفه ها نباید از جیب مردم پرداخت شود، در حال حاضرتعرفه …

دلت خوش است؟ نه! دلم خون است!

یادداشت/ به قلم احسان محمدی : در مترو جوانی آمد جلو و بعد از احوالپرسی …

دیدگاهتان را بنویسید