???????? ???????????? ?????????? ???????? ???????? ????????????
?????? ?????
خانه / آخرین نوشته ها / استاندار خبر داد: البرز رتبه نخست ستاد تسهیل و رفع موانع تولید

استاندار خبر داد: البرز رتبه نخست ستاد تسهیل و رفع موانع تولید

آیین باور – استاندار البرز از پرداخت مستقیم ۸۴۰ میلیارد تومان تسهیلات مستقیم به بانک های استان خبر داد و گفت: اکنون بر روی نوسازی صنایع و ایجاد صنایع جدید تمرکز داریم و کماکان نیز البرز در جایگاه نخست ستاد تسهیل در کشور قرار دارد.

«دکتر محمدعلی نجفی»،عصر چهارشنبه در جلسه «ستاد تسهیل و رفع موانع تولید» استان گفت: از ۴ ماه قبل اقداماتی که برای رونق صنایع شروع کرده ایم خوب پاسخ داده است، یکی از مشکلاتی که استان داشت در بحث جذب ستاد تسهیل و اقتصاد مقاومتی بود و تا امروز استان توانسته بیش از ۵۰۷ میلیارد تومان از اعتبارات ستاد تسهیل و رفع موانع تولید استفاده کند.
وی افزود: کماکان البرز استان اول کشور با فاصله معناداری با سایر استانها است،درحالی که در آخر شهریور استان در رتبه بیست و هفتم کشور بودیم.
استاندار البرز گفت: این حاکی از همکاری همه متولیان و‌دست اندرکاران،به خصوص بانک ها و بخش خصوصی  است.
وی افزود: پرداختی های مستقیم نیز سرجمع ۸۴۰ میلیارد تومان بوده است و عمده  نیازهای استان نوسازی صنایع و ایجاد صنایع جدید است که باید منابع و تسهیلات را باید در این بخش متمرکز کنیم.
در ادامه این نشست با حضور جمعی از صنایع و مدیران ضمن ارائه گزارش عملکرد کارگروه ستاد تسهیل و رفع موانع تولید،دغدغه های واحدهای تولیدی نیز مورد بررسی قرار گرفت.

درباره ی فریبا کلاهی

روزنامه نگار و مدیر مسئول پایگاه خبری آیین باور

مطلب پیشنهادی

معاون امور اقتصادی استاندار البرز: افزایش قیمت به هیچ وجه پذیرفتنی نیست

آیین باور – معاون امور اقتصادی و توسعه منابع استاندار گفت: بر اساس تاکید استاندار، نظارت …