???????? ???????????? ?????????? ???????? ???????? ????????????
خانه / آخرین نوشته ها / پنج نامزد انتخابات شورای شهر کرج میثاقنامه را پذیرفتند

پنج نامزد انتخابات شورای شهر کرج میثاقنامه را پذیرفتند

آیین باور -پنج نامزد انتخابات پنجمین دروه شوراهای اسلامی شهر کرج میثاقنامه پویش پاسداری از میراث فرهنگی و طبیعی را امضا کردند.

صبح امروز پنج نفر از فعالان و دانش آموختگان متخصص در امر محیط زیست و حیات وحش میثاقنامه پویش را امضا و اعلام کردند پیش از امضای این تعهد نامه نیز خود تفکراتی از این دست داشته و این امضا نه برای رای که با عشق انجام شده است .

فریبا کلاهی دبیر شاخه البرز پویش گفت : بسیاری از نامزدهای این دوره شورا به سبب رد صلاحیت ها و عدم پذیرش اعتراض از امضا باز مانده و از سوی دیگر برخی نامزدها نیز به سبب معذوریت هایی که قرار گرفتن در لیست های سیاسی برایشان ایجاده کرده است در انتظار اعلام لیست هستند .

وی با اشاره به اینکه نامزدهای مذکور  امضای خود را به زمانی پس از اعلام فهرست های انتخاباتی موکول نمودندافزود:

دکتر حسین محمدی مدیر کل محیط زیست استان البرز – سید مرتضی فیض اردکانی محمد صالحی -فاطمه امامی کارشناس ارشد محیط زیست و متخصص موزه –  محمد صالحی کارشناس ایمین و سلامت آتشنان – دکتر خلیلی آذر مدرس مباحث نوین ژنتیک کشاورزی امضا کنندگان این لیست هستند .

گفتنی است، «پویش (کمپین) پاسداري از میراث فرهنگی و طبیعی» به‌دست شماری از کنشگرانِ حوزه‌های میراث فرهنگی و محیط‌زیست و با هدفِ پشتیبانی از نامزدهایی در انتخاباتِ مجلس شورای اسلامی شکل گرفته است که پیشینه‌ی دفاع و پشتیبانی از میراث فرهنگی و زیست‌بوم را داشته باشند؛ برای این حوزه‌ها دارای برنامه باشند یا آمادگی تنظیم برنامه‌هایی در این خصوص را داشته باشند؛ و تعهدهای همکاری با پویش را بپذیرند. این پویش پس از انتخابات با برپایی نشست‌های فصلی با نمایندگان مجلس شورای اسلامی، در هر استان، در نظر دارد از آنها برای پیشبرد هدف‌های خود در محافظت از میراث فرهنگی و طبیعی بهره برده و بکوشد در این حوزه‌ها به نمایندگان مشورت دهد

درباره ی فریبا کلاهی

mm
روزنامه نگار و مدیر مسئول پایگاه خبری آیین باور

مطلب پیشنهادی

غرس ” نهال هَوَرس ” در ارتفاعات شاه البرز طالقان

آیین باور – انتقال ” نهال هورس ” جهت غرس در ارتفاعات شاه البرز در …

زباله گردی یعنی ،واژگونی ساعت شنی سلامت

یادداشت – فریبا کلاهی براستی ،عدم توقیف و منع فعالیت زباله گردان ، یعنی واژگون …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *