???????? ???????????? ?????????? ???????? ???????? ????????????
خانه / آخرین نوشته ها / پنج نامزد انتخابات شورای شهر کرج میثاقنامه را پذیرفتند

پنج نامزد انتخابات شورای شهر کرج میثاقنامه را پذیرفتند

آیین باور -پنج نامزد انتخابات پنجمین دروه شوراهای اسلامی شهر کرج میثاقنامه پویش پاسداری از میراث فرهنگی و طبیعی را امضا کردند.

صبح امروز پنج نفر از فعالان و دانش آموختگان متخصص در امر محیط زیست و حیات وحش میثاقنامه پویش را امضا و اعلام کردند پیش از امضای این تعهد نامه نیز خود تفکراتی از این دست داشته و این امضا نه برای رای که با عشق انجام شده است .

فریبا کلاهی دبیر شاخه البرز پویش گفت : بسیاری از نامزدهای این دوره شورا به سبب رد صلاحیت ها و عدم پذیرش اعتراض از امضا باز مانده و از سوی دیگر برخی نامزدها نیز به سبب معذوریت هایی که قرار گرفتن در لیست های سیاسی برایشان ایجاده کرده است در انتظار اعلام لیست هستند .

وی با اشاره به اینکه نامزدهای مذکور  امضای خود را به زمانی پس از اعلام فهرست های انتخاباتی موکول نمودندافزود:

دکتر حسین محمدی مدیر کل محیط زیست استان البرز – سید مرتضی فیض اردکانی محمد صالحی -فاطمه امامی کارشناس ارشد محیط زیست و متخصص موزه –  محمد صالحی کارشناس ایمین و سلامت آتشنان – دکتر خلیلی آذر مدرس مباحث نوین ژنتیک کشاورزی امضا کنندگان این لیست هستند .

گفتنی است، «پویش (کمپین) پاسداري از میراث فرهنگی و طبیعی» به‌دست شماری از کنشگرانِ حوزه‌های میراث فرهنگی و محیط‌زیست و با هدفِ پشتیبانی از نامزدهایی در انتخاباتِ مجلس شورای اسلامی شکل گرفته است که پیشینه‌ی دفاع و پشتیبانی از میراث فرهنگی و زیست‌بوم را داشته باشند؛ برای این حوزه‌ها دارای برنامه باشند یا آمادگی تنظیم برنامه‌هایی در این خصوص را داشته باشند؛ و تعهدهای همکاری با پویش را بپذیرند. این پویش پس از انتخابات با برپایی نشست‌های فصلی با نمایندگان مجلس شورای اسلامی، در هر استان، در نظر دارد از آنها برای پیشبرد هدف‌های خود در محافظت از میراث فرهنگی و طبیعی بهره برده و بکوشد در این حوزه‌ها به نمایندگان مشورت دهد

مطلب پیشنهادی

رئیس کمسیون عمران شورای کرج: طرح های نیمه کاره عمرانی نیازمند همکاری راه داری است

آیین باور – دستگاه های اجرایی استان البرز تحقق تصمیمات شهری را یاری کنند. رئیس …

شورای شهر کرج تصویب کرد: حقوق نا متعارف کارمندان شهرداری قطع می شود

آیین باور- اعضای شورای شهر کرج طی لایحه دو فوریتی پیگیری و حذف حقوق های …

عضو شورای شهر کرج: نگاه ما به همکاری نهاد های فرهنگی است

آیین باور- به دلیل عدم وجود زیرساخت های مناسب و فقدان امکانات در کرج ،با …

دیدگاهتان را بنویسید