خانه / خبر / خانه مطبوعات سقفی برای همدلی و اتحاد رسانه البرز

خانه مطبوعات سقفی برای همدلی و اتحاد رسانه البرز

آیین باور -اکبر حیدری مدیر عامل خانه مطبوعات استان البرز با اشاره به اهمیت وحدت میان اصحاب رسانه گفت: با توجه به یک دست بودن هیٸت مدیره خانه مطبوعات، شعار و هدف اصلی ما ایجاد همدلی میان رسانه های استان است.

حیدری افزود: برگزاری نمایشگاه مطبوعات و همچنین نمایشگاه هفته پژوهش در مدت زمان کوتاهی از هم که با حضور پرشور خبرنگاران و بازتاب کم نظیر این دو رویداد در نشریات مختلف همراه بود گواه همدلی میان اصحاب رسانه را دارد.

حیدری با اشاره به نقش آفرینی خانه مطبوعات در برگزاری نمایشگاه هفته پژوهش گفت:با توجه به زمان کوتاهی که برای برگزاری نمایشگاه هفته پژوهش در دست داشتیم، توانستیم این رویداد را با موفقیت پشت سر بگذاریم و با عنایت خداوند و حمایت خبرنگاران در نشریات مختلف، غرفه خانه مطبوعات از جمله پرکار ترین غرفه های نمایشگاه بود، و به عنوان غرفه برتر انتخاب گردید لذا از تک تک عزیزانی که ما را در این راستا یاری کردند، کمال تشکر را دارم.

حیدری با اشاره به نقش خانه مطبوعات در جذب و وحدت میان رسانه ها اظهار داشت: خانه مطبوعات به عنوان یک نهاد خدمت گزار در کنار اصحاب رسانه قرار دارد و در جهت افزایش سطح علم و عملکرد حرفه ای خبرنگاران از هیچ تلاشی دریغ نخواهد کرد.

وی افزود: پیرو بالا بردن سطح دانش و آگاهی خبرنگاران عزیز یک دوره کلاس مقدماتی برگزار شد و ان شاالله نتایج امتحانات به زودی اعلام خواهد شد، علاوه بر این، پیگیری های لازم برای برگزاری دوره تکمیلی نیز صورت پذیرفته است.

حیدری در پایان گفت: خانه مطبوعات استان البرز متعلق به تمامی خبرنگاران و زحمت کشان عرصه رسانه است، سعی بر این داریم تا بتوانیم با به کارگیری و هم افزایی میان اصحاب رسانه از ضعف و زوال رسانه ها جلوگیری نماییم و در پیش برد این راه به حمایت همه جانبه جامعه خبری استان نیازمندیم و دست کسانی که در این راه حمایتمان می کنند به گرمی می فشاریم.

درباره‌ی فریبا کلاهی

روزنامه نگار و مدیر مسئول پایگاه خبری آیین باور

همچنین ببینید

روز جهانی موسیقی یاد باد

جشن موسیقی در سال ۲۰۱۹ روز جهانی موسیقی برابر است با ۲۱ ژوئن (Friday , 21 …

رئیس فراکسیون غذا و دارو مجلس:برخی داروخانه ها نسخه ماه قبل را می پذیرند

آیین باور – در ایران داروخانه‌ها حتی داروی نسخه‌هایی که ماه‌ها قبل برای یک بیمار …

دیدگاهتان را بنویسید