خانه / آخرین نوشته ها / دیدار فرمانده انتظامی البرز با رئیس کل دادگستری استان: بزرگترین سرمایه برای هر دستگاه اعتماد مردم است

دیدار فرمانده انتظامی البرز با رئیس کل دادگستری استان: بزرگترین سرمایه برای هر دستگاه اعتماد مردم است

 آیین باور – سردار عباسعلی محمدیان فرمانده انتظامی استان البرز با رئیس کل دادگستری استان البرز دیدار کرد.

احمد فاضلیان در این دیدار با تاکید بر اینکه مجموعه انتظامی و قضایی یک خانواده واحد هستند که برای هدف مشترک ارتقای امنیت در جامعه فعالیت می‌کنند اضافه کرد: در مجموعه نیروی انتظامی استان کمبودهای فراوان در حوزه امکانات و منابع انسانی دیده می‌شود که گاهی وظیفه تامین امنیت برای شهروندان را با دشواری‌هایی همراه می‌کند.

وی با تاکید بر اینکه اعتماد مردم بزرگترین سرمایه برای هر دستگاهی است متذکر شد: اگر اعتماد مردم آسیب دید حتی اگر چشمگیرترین فعالیت‌ها هم انجام شود مثمر ثمر نخواهد بود بنابراین باید در تامین امنیت نیز موضوع جلب اعتماد عمومی به صورت جدی در دستور کار قرار بگیرد.

عالی‌ترین مقام قضایی استان البرز در ادامه با اشاره به بازرسی‌هایی که دستگاه قضایی استان از واحدهای مختلف انتظامی انجام می‌دهد، گفت: در نتیجه نظارت‌ها، میزان تخلفات در واحدهای انتظامی استان کاهش محسوسی داشته و بیشتر نارسایی‌ها مرتبط با کمبود منابع انسانی و امکانات است.

وی در بخش دیگری از سخنان خود یکی از معضلات استان را سرقت های خرد عنوان کرد و افزود: با جلوگیری از فعالیت مالخرها از بسیاری از سرقت های خرد جلوگیری می شود که در این راستا معاونت اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری استان طرح مبارزه با مالخرها را با کمک نیروی انتظامی در دستور کار قرار داده است.

فاضلیان ضمن اعلام حمایت دستگاه قضایی استان از مجموعه نیروی انتظامی ابراز امیدواری کرد فرمانده انتظامی جدید استان البرز در ماموریت خود در راستای اهداف مقدس جمهوری اسلامی ایران توفیقات روزافزون داشته باشد.

در ابتدای این دیدار که تعدادی از مسئولان انتظامی استان سردار محمدیان را همراهی می‌کردند فرمانده انتظامی استان با ارائه گزارشی از روند اقدامات انتظامی انجام شده رئیس کل دادگستری استان را در جریان خدمات انتظامی و مشکلات این مجموعه قرار داد.

درباره‌ی فریبا کلاهی

روزنامه نگار و مدیر مسئول پایگاه خبری آیین باور

همچنین ببینید

رئیس کل نظام پزشکی کشور:هزینه واقعی شدن تعرفه را بیمه باید تامین کند

آیین باور – افزایش تعرفه ها نباید از جیب مردم پرداخت شود، در حال حاضرتعرفه …

دلت خوش است؟ نه! دلم خون است!

یادداشت/ به قلم احسان محمدی : در مترو جوانی آمد جلو و بعد از احوالپرسی …

دیدگاهتان را بنویسید