خانه / آخرین نوشته ها / رئیس ستاد اصلاحات البرز : یک هفته تا اعلام اسامی نامزدهای شورای شهر کرج

رئیس ستاد اصلاحات البرز : یک هفته تا اعلام اسامی نامزدهای شورای شهر کرج

لیست اصلاحات آماده انتشار:

آیین باور -رد صلاحیت های پر تعداد به اعتماد عمومی لطمه می زند . مردم خودشان باید سرشان به سنگ بخورد تا یاد بگیرند .

صبح امروز یکشنبه مهندس خلیلی اردکانی رئیس ستاد احزاب اصلاح طلب استان در کنفرانس خبری که در دفتر مرکزی ستاد برگزار شد از آماده و اعلام شدن لیست ائتلاف نامزدهای منتخب اصلاح طلب خبر داد.

مهندس خلیلی خاطر نشان کرد ده نفر از هجده حزب به عنوان معتمد مصاحبه و گفتگو با نامزدها را به عهده گرفته و بر اساس آسیب شناسی ، نیاز سنجی شهر کرج ،افراد را گزینش کرده اند.

وی افزود: پیشینه تجربی افراد و تخصص های لازم ایشان براساس نیاز های شهر مد نظر قرار گرفته و با امضای میثاقنامه تعهد اخلاقی و ضمانت پاسخگویی برای ایشان ایجاد خواهد شد.

وی بااشاره به منش اصلاحات در دولت پیشین اصلاحات گفت : ما باور داشتیم که باید کمترین رد صلاحیتهای سلیقه ای صورت گرفته و فعالیت های سیاسی افراد بهانه ای برای رد شدن آنها نباشد .ما باور داشتیم که سپردن انتخاب نهایی به مردم اگر چه در ابتدا شاید هزینه و خسارت هایی داشته باشد در نهایت نتیجه ای سلامت و تجربی برای مردم ایجاد می کند.

رئیس ستاد ائتلاف اصلاح طلبان استان گفت: منتخبین لیست اصلاحات الزاما حزبی نیستند . اگرچه افراد حزبی بیشتر ملزم به پاسخگویی عملکردشان در شورا خواهد بود اما برای انتخاب اصلح خود را محدود به احزاب نکرده و همه بر روی تخصص و تجربه تاکید داشته ایم .

خلیلی اردکانی خاطر نشان کرد : بی شک هر نماینده اصلاح طلبی که به شورا راه یابد باید جلسات ماهیانه ای برای پاسخگویی پیشبرد برنامه های اصلاحات داشته باشد و اگر در وظایف خود، مسائل محوله و عملکرد مناسب برای شهر و شهروندان کوتاهی یا خیانت کنند آنهارا در برابر مردم رسوا خواهیم ساخت .

وی همچنین با تاکید بر بی برنامگی و هدر رفت وقت شوراهای پیشین گفت: چنانچه مردم بر اساس لیست رای دهند، پشت هر نماینده تیمی قرار دارد که همه توان خود را برای حل مسائل و تصمیم گیری ها به کار می گیرد تا در ساعات بیرون شورا راهکار های لازم تدوین شود و برنامهایی برای انجام وجود داشتنه باشد.

از سوی دیگر عدم مشارکت وسیع اجتماعی در انتخابات را معضلی دانست که بسیار آسیب زاست و بودجه ای که برای تمام شهر در نظر گرفته شده است را خرج اندک افراد طرفدار نماینده خاص می کند.

محمد حسین خلیلی گفت: در شهری مانند کرج چرا اولین نماینده باید 20 هزار رای بیاورد؟ حال آنکه حداقل صد هزار رای باید پشت یک نماینده باشد .

وی در پایان از رسانه های همسو خواست تا با روشنگری و رساندن پیام اصلاحات به گوش اقشار مختلف مردم این جریان را تا پایان رای دهی و ایان دوره چهار ساله شورا یاری کنند.

 

درباره‌ی فریبا کلاهی

روزنامه نگار و مدیر مسئول پایگاه خبری آیین باور

همچنین ببینید

رئیس کل نظام پزشکی کشور:هزینه واقعی شدن تعرفه را بیمه باید تامین کند

آیین باور – افزایش تعرفه ها نباید از جیب مردم پرداخت شود، در حال حاضرتعرفه …

دلت خوش است؟ نه! دلم خون است!

یادداشت/ به قلم احسان محمدی : در مترو جوانی آمد جلو و بعد از احوالپرسی …

دیدگاهتان را بنویسید