خانه / آخرین نوشته ها / فرمانده انتظامی البرز خبر داد : کشف 50 هزار لیتر جوهر نمک غیربهداشتی درولد آباد

فرمانده انتظامی البرز خبر داد : کشف 50 هزار لیتر جوهر نمک غیربهداشتی درولد آباد

آیین باور – فرمانده انتظامی شهرستان کرج از کشف 50 هزار لیتر جوهرنمک غیربهداشتی به ارزش یک میلیارد ریال در منطقه ولد آباد خبر داد.

سرهنگ«حسنعلی فیروزخواه» در تشریح این خبر گفت: ماموران کلانتری 44 ولدآباد حین گشت زنی در جاده اصلي ماهدشت به يک دستگاه خودرو مزدا حامل تعدادی  بطری جوهر نمک در اوزان یک  و سه ليتر،  بدون پرچسب و لیبل  کارخانه سازنده مشکوک شدند.

  وی افزود: پس از توقف خودرو ، در بررسی اقلام  مذکور مشخص شد که آن ها فاقد هرگونه آرم و علائم  بهداشتی بوده  و ظاهرا به صورت غیر بهداشتی تولید شده است .

  این مقام انتظامی اظهار داشت: ماموران به همراه کارشناسان اداره بهداشت به محل تولید جوهر نمک های غیر بهداشتی که یک کارگاه متروکه در خارج از شهر بود اعزام و در بازرسی از کارگاه مذکور مشخص شد که مواد اولیه جوهر نمک در آن مکان دپو شده و طی مراحل تولید ، بدون شرایط بهداشتی بسته بندی و جهت فروش  به بازار عرضه می شود .

 فرمانده انتظامی شهرستان کرج گفت : از داخل کارگاه ، 50 هزار لیتر جوهر نمک غیر بهداشتی به ارزش یک  میلیارد ریال کشف و مکان مذکور نیز پلمب شد

درباره‌ی فریبا کلاهی

روزنامه نگار و مدیر مسئول پایگاه خبری آیین باور

همچنین ببینید

اولین جشن هنر بانوان هنرمند،ایران زمین برگزار شد

میتا نماد صلح و دوستی/ هنر اصیل رمزماندگاری و حیات فرهنگی یک کشور است/ مدیر …

رئیس علوم پزشکی البرز: ارتباط دوسویه مردم و دانشگاه کیفیت خدمات را بالا برده و بر اعتماد می افزاید/سامانه 190 را فراموش نکنید

نشست خبری فصلی  رئیس دانشگاه علوم پزشکی البرز و اصحاب رسانه پیش از ظهر امروز …

دیدگاهتان را بنویسید