خانه / خبر / سردار محسن فتحی زاده: تقویت مرکز سپکا(سگهای مواد یاب) یک ضرورت است

سردار محسن فتحی زاده: تقویت مرکز سپکا(سگهای مواد یاب) یک ضرورت است

آیین باور – جانشین معاون هماهنگ کننده ناجا با اشاره به اهمیت و ضرورت تقویت مرکز نگهداری سگ های مواد یاب گفت: تقویت ظرفیت های این مرکزمی تواند تقویت کننده دستگاه هایی باشد که برای اجرای ماموریت های خود به استفاده از سگ های حرفه ای و کارآزموده نیازدارند.


“سردار محسن فتحی زاده”

“سردار محسن فتحی زاده” در حاشیه بازدید از مرکز تربیت سگ های مواد یاب (سپکا) با اشاره به تخصصی و حرفه ای بودن این مرکز در ماموریت های پلیسی، گفت: این مرکز در امر مبارزه با قاچاق مواد مخدر سهم ۱۰ درصدی ایفا می کند که بسیار تأثیرگذار است.

وی با بیان اینکه این مرکز قابلیت های تخصصی دارد که امکان جایگزینی با ابزارهای دیگر برای آن وجود ندارد، خاطرنشان کرد: این مرکز امکاناتی دارد که اگر نباشد به سادگی نمی توان جایگزین مشابهی برای آن پیدا کرد.

سردار فتحی زاده با بیان اینکه در گذشته محصولات مورد نیاز در امر سگ های مواد یاب را وارد می کردیم، گفت: در چند سال اخیر به تولید داخل روی آورده و محصولات با کیفیتی تولید می کنیم.

جانشین معاون هماهنگ کننده ناجا بیان کرد: امیدواریم با کمک و حمایت ستاد مبارزه با مواد مخدر این ظرفیت ها توسعه پیدا کند و به عنوان یک ظرفیت ملی برای نظام مورد استفاده قرارگیرد.

درباره‌ی فریبا کلاهی

روزنامه نگار و مدیر مسئول پایگاه خبری آیین باور

همچنین ببینید

ویژه دانش آموزان استثنایی: همایش هَزارانِ غریب در کرج برگزار شد

آیین باور- همایش هزاران (بلبلان) غریب در تالار میلاد کرج بر روی صحنه رفت و …

استاندارالبرز با بانوی نقره ای تکواندو جهان دیدار کرد

آیین باور – نماینده عالی دولت در استان البرز در دیدار با مهلا مومن زاده، …

دیدگاهتان را بنویسید