خانه / آخرین نوشته ها / مدیرکل تشکل های مردم نهاد سازمان میراث فرهنگی: خانه تشکل های کشور در حال گسترش است

مدیرکل تشکل های مردم نهاد سازمان میراث فرهنگی: خانه تشکل های کشور در حال گسترش است


مدیرکل تشکل های مردم نهاد سازمان میراث فرهنگی صنایع دستی و گردشگری کشور در حاشیه سومین همایش کشوری توانمندسازی تشکل‌های مردم نهاد در استان البرز گفت:خانه تشکل های کشور در حال گسترش است.

جلال تاجیک گفت: از ویژگی های مهم این دوره این است که تشکل های مختلف از سراسر کشور دور هم جمع می‌شوند و با همدیگر آشنا شده و در جریان پیشنهادات، برنامه ها و نظرات هم قرار می گیرند و قدرت توانایی های خود را به رخ بخش دولتی کشیده و بستر را برای ایجاد تعامل های ممکن فی ما بین فراهم می کند.

وی ادامه داد: خرسندیم که خانه تشکل‌ها در سراسر کشور در حال گسترش است. در بسیاری از استان‌ها این مراکز ایجاد شده است و در ماههای آینده نیز با حضور معاون محترم سرمایه گذاری و طرح های سازمان میراث فرهنگی صنایع دستی و گردشگری کشور چندین مرکز دیگر نیز در چند استان افتتاح خواهد شد.
دکتر تاجیک افزود: آموزش از مولفه‌های اصلی رشد و پیشرفت در همه زمینه هاست. برگزاری اینگونه همایش‌ها با محوریت آموزش سمن ها در زمینه توسعه گردشگری، فرهنگ گردشگر پذیری و بسیاری مباحث مربوط به موضوع میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری قطعاً می‌تواند زمینه‌ساز رشد علمی و تسریع در پیشرفت صنعت گردشگری ،صنایع دستی و همچنین حفاظت و بکارگیری از مواریث فرهنگی در جذب گردشگر باشد.

مدیرکل دفتر تشکل های مردم نهاد سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری کشور در پایان گفت: حضور نمایندگان تشکل های مردم نهاد استان‌های مختلف در یک استان همچون البرز و معرفی داشته‌های این استان از نظر فرهنگی، تاریخی ، اجتماعی، سیاسی، طبیعی و غیره به مدعوین، بسیار بازتاب مثبت و خوبی دارد و با توجه به داشته های علمی و عملی ایشان ،هر کدام از این افراد سفیرانی برای معرفی البرز در استان محل سکونت خود می شود.

درباره‌ی فریبا کلاهی

روزنامه نگار و مدیر مسئول پایگاه خبری آیین باور

همچنین ببینید

رئیس کل نظام پزشکی کشور:هزینه واقعی شدن تعرفه را بیمه باید تامین کند

آیین باور – افزایش تعرفه ها نباید از جیب مردم پرداخت شود، در حال حاضرتعرفه …

دلت خوش است؟ نه! دلم خون است!

یادداشت/ به قلم احسان محمدی : در مترو جوانی آمد جلو و بعد از احوالپرسی …

دیدگاهتان را بنویسید