خانه / آخرین نوشته ها / وعده وزیر راه و شهر سازی : تکمیل پروژه همت نیمه اول ۹۸

وعده وزیر راه و شهر سازی : تکمیل پروژه همت نیمه اول ۹۸

ضرب الاجل استاندار البرز برای تکمیل پروژه همت در نیمه اول ۹۸/باید روند تحقق وعده های دولت را با تعصب ویژه ای دنبال کنیم/بر اساس وعده وزیر راه و شهرسازی متعهد به تکمیل پروژه همت در نیمه اول ۹۸ شدیم

نماینده عالی دولت در استان البرز با تاکید بر اتمام وعده پروژه همت در زمان مقرر گفت: باید وعده های دولت در سطوح مختلف را با تعصب ویژه ای دنبال کنیم از این رو بر اساس تعهد وزیر راه و شهرسازی ضرورت دارد پروژه همت در موعد مقرر تکمیل شود.

شهبازی روز دوشنبه در جلسه بررسی  روند پیشرفت پروژه ادامه همت، افزود: درحضور رسانه ها وعده اتمام این پروژه در نیمه اول ۹۸ داده شده بود.
وی ادامه داد: با حضور مسئولان وزرات راه و شهرسازی بارها این پروژه مهم مورد بازدید قرار گرفته و وعده تکمیل آن در نهایت به نیمه اول سال ۹۸ موکول شده است.
وی گفت: اتمام این پروژه مهم در هیات دولت اعلام شده است.
وی افزود: بحث معارضان پروژه که مطرح شده از مسئولان ذیربط از جمله فرماندار کرج پیگیری شده باید موانع اتمام آن در زمان مقرر هر چه سریعتر اعلام شود.
وی گفت: این پروژه از اهمیت بالایی برای کشور برخوردار است، پروژه های بزرگتری در کشور در مدت کمتری به اتمام رسیده بنابراین باید وعده داده شده برای زیر بار ترافیک رفتن پروژه ادامه همت در نیمه اول امسال عملی شود.
وی تاکید کرد:تا زمان مقرر یعنی تیرماه جاری معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری البرز هر ۱۵ روز یک بار باید با بازدید های میدانی پیگیری لازم را از روند تکمیل کار داشته باشد.
وی یادآورشد:پروژه ادامه همت از مطالبات رئیس جمهوری در روز معارفه استاندار البرز است و این پروژه با بازدید رئیس سازمان برنامه و بودجه نیز به لحاظ اعتباری رفع موانع شد.
وی افزود: بنابراین باید موانع آن برطرف شده و مشکلات بررسی شود.
شهبازی خاطرنشان کرد: باید طی مکاتباتی با شرکت ساخت راه های کشور نسبت به حل و فصل ۱۲ میلیارد تومان هزینه رفع معارضان از طریق اداره کل راه و شهرسازی البرز اقدام شود.

درباره‌ی فریبا کلاهی

روزنامه نگار و مدیر مسئول پایگاه خبری آیین باور

همچنین ببینید

ویژه دانش آموزان استثنایی: همایش هَزارانِ غریب در کرج برگزار شد

آیین باور- همایش هزاران (بلبلان) غریب در تالار میلاد کرج بر روی صحنه رفت و …

استاندارالبرز با بانوی نقره ای تکواندو جهان دیدار کرد

آیین باور – نماینده عالی دولت در استان البرز در دیدار با مهلا مومن زاده، …

دیدگاهتان را بنویسید