خانه / آخرین نوشته ها / استاندار: البرز استان مولد کشور است

استاندار: البرز استان مولد کشور است

آیین باور_با برنامه ریزی در حوزه های گردشگری، خدماتی، صنعتی ؛مجموعه مسئولان استان برای رونق تولید و شکوفایی اقتصاد البرز ید واحده هستند

نماینده عالی دولت در استان البرز گفت: البرز دارای ظرفیت های فراوانی در حوزه های گردشگری، خدماتی، صنعتی و کشاورزی است که باید برنامه محور برای تحقق رونق تولید در این زمینه ها فعالیت کرد.
دکتر شهبازی در جلسه رونق تولید استان که عصر دوشنبه برگزار شد، ضمن تبریک سال نو و تاکید بر ضرورت تحقق شعار مبنی بر رونق تولید، افزود: بر این اساس با توجه به منویات مقام معظم رهبری برای نامگذاری سال، کارگروه ویژه رونق تولید در البرز تشکیل شده است.
وی ادامه داد: البرز،استان مولد کشور است از این رو به پشتوانه تولیدات و ظرفیت های استان می توانیم خدمات خوبی را به البرز و سایر استان های کشور ارائه دهیم.
دکتر شهبازی گفت: در سال ۹۷ با اعطای حدود ۲ هزار و ۶۰۰ میلیارد تومان تسهیلات به واحد های تولیدی و صنعتی در قالب ستاد تسهیل و رفع موانع تولید موفق به کسب رتبه نخست این بخش در کشور شده ایم.
وی افزود: در سایه اتحاد و انسجامی که در البرز بین مسئولان ۳ قوه وجود دارد تلاش مضاعفی برای سرعت بخشیدن به روند تحقق اهداف رونق تولید و به تبع آن رونق اقتصادی هستیم.
استاندار البرز اضافه کرد: استان البرز در حوزه اقتصادی و تولید برای مسوولان نظام جایگاه ویژه‌ای دارد، این استان در زمینه ارائه خدمات و توجه به جوانان و استارتاپها حرف برای گفتن دارد.
وی گفت: البرز دارای ظرفیت های فراوانی در حوزه های گردشگری، خدماتی، صنعتی و کشاورزی است که باید برنامه محور برای تحقق رونق تولید در این زمینه ها فعالیت کرد.
دکتر شهبازی افزود: از فرمانداران می خواهم برای رونق تولید مطالعه کنند و بعد از احصای ظرفیتهای منطقه ای و هدف گذاری در راستای شعار امسال و عملی شدن اهداف برنامه ریزی کنند.
وی عنوان کرد: در مدتی که به عنوان استاندار،خدمتگزار مردم شریف البرز هستم،بطور متوسط هر ده روز یکبار میزبان یکی از مقامات ملی وعالی کشور بوده ایم.
دکتر شهبازی با بیان اینکه قبلا هم اعلام کردم که امسال؛سال رصد پایش تولید در استان البرز است، گفت: به عنوان نماینده عالی دولت در استان مجری سیاستهای عمومی دولت هستم و از مدیران استان می خواهم با همین روحیه همدلی و جهادی مانند
“ید واحده”عمل کنند و از بخشی نگری بپرهیزند.
وی با اشاره به انتخابات مجلس شورای اسلامی، افزود: فرمانداران علاوه بر رونق تولید باید برای انتخابات مجلس شورای اسلامی نیز تمهیدات لازم را داشته باشند.

باور_

درباره‌ی فریبا کلاهی

روزنامه نگار و مدیر مسئول پایگاه خبری آیین باور

همچنین ببینید

رئیس کل نظام پزشکی کشور:هزینه واقعی شدن تعرفه را بیمه باید تامین کند

آیین باور – افزایش تعرفه ها نباید از جیب مردم پرداخت شود، در حال حاضرتعرفه …

دلت خوش است؟ نه! دلم خون است!

یادداشت/ به قلم احسان محمدی : در مترو جوانی آمد جلو و بعد از احوالپرسی …

دیدگاهتان را بنویسید