خانه / آخرین نوشته ها / استاندار: برای تداوم و استمرار آرامش و امنیت البرز، همراه نیروی انتظامی هستیم

استاندار: برای تداوم و استمرار آرامش و امنیت البرز، همراه نیروی انتظامی هستیم

آیین باور_ برای تداوم و استمرار آرامش و امنیت البرز، همراه نیروی انتظامی هستی/درصدد تقویت زیرساخت های لازم برای نیروی انتظامی البرز هستیم

نماینده عالی دولت در استان البرز گفت:  امید است بتوانیم برای تقویت زیرساخت های نیروی انتظامی در البرز گام های موثری برداریم. شهبازی در رزمایش آغاز طرح انتظامی ترافیکی نوروز ۹۸ پلیس راه استان البرز با اشاره به اینکه خدا را شکر میکنم که اکنون جمهوری اسلامی ایران و نیروهای مسلح در بالاترین سطح قدرت در عرصه های مختلف هوا، دریا، زمین و فضا قرار دارند، افزود: با این قدرت نیروهای مسلح جمهوری اسلامی از کیان کشور حفاظت می کنند.

وی با بیان اینکه نیروی انتظامی از عزیزترین نیروهای میهن محسوب می شود، ادامه داد: این عزت از دلسوزی، همراهی با مردم، خدمات شبانه روزی و قانون گرایی بدست آمده است.

دکتر شهبازی گفت: امسال نیروی انتظامی به مدد همین نیروها، توفیقاتی کسب کرده که در مسیر تداوم و استمرار این روند همراهی لازم را خواهیم داشت.

وی افزود: امید است با تدابیری که فرمانده نیروی انتظامی اندیشیده همچنان آرامش و امنیت را در سال جدید داشته باشیم.

استاندار البرز با اشاره به اینکه البرز با امکانات استانی، سرویس ملی ارائه می دهد، اضافه کرد: از خداوند می خواهم توانی به من بدهد که در راستای ماموریت هایی که ناجا در البرز دارد، همراهی لازم را داشته باشم.

وی گفت: امید است بتوانیم برای تقویت زیرساخت های نیروی انتظامی در البرز گام های موثری برداریم.

دکتر شهبازی با اشاره به طرح های استقبال از مسافران نوروزی در البرز افزود: امیدوارم تمامی کسانی که از البرز گذر می کنند، خاطره خوبی از این استان داشته باشند.

درباره‌ی فریبا کلاهی

روزنامه نگار و مدیر مسئول پایگاه خبری آیین باور

همچنین ببینید

پلمپ آشکده و رستوران متخلف در جاده کرج – چالوس

یک رستوران و یک آشکده در محور کرج-چالوس در گشت ویژه طرح ضیافت بعلت عدم …

در هفته گردشگری و ایران شناسی؛ استاندارالبرز خواستاراولویت رونق گردشگری شد

آیین باور – توسعه و رونق گردشگری استان در اولویت خواسته استاندار از مسئولین قرار …

دیدگاهتان را بنویسید