خانه / آخرین نوشته ها / استاندار: ظرفیت بزرگ البرز آماده استقبال از مسافران نوروزی

استاندار: ظرفیت بزرگ البرز آماده استقبال از مسافران نوروزی

آیین باور_ تمامی مجموعه های خدماتی و انتظامی در البرز آماده ارائه خدمات به مسافران نوروزی هستند.

نماینده عالی دولت در استان البرز گفت: برای پذیرایی و استقبال از مسافران نوروزی در البرز برنامه ریزی شده و امکانات و تجهیزات مورد نیاز پیش بینی شده است.

دکتر شهبازی در مراسم آغازین طرح ملی خدمات نوروزی ۹۸ که صبح شنبه با حضور رئیس جمعیت هلال احمر کشور برگزار شد، با اشاره به اینکه این طرح به صورت پایلوت کشوری در البرز کلید خورد، افزود: مجموعه های مرتبط خدماتی و انتظامی در این محل با آمادگی کامل حضور یافته اند.

وی با بیان اینکه البرز معبر ۱۲ استان کشور است، ادامه داد: البرز با ظرفیت های طبیعی و گردشگری همه ساله پذیرای مسافران بسیاری از نقاط مختلف کشور است از این رو باید تمهیدات لازم برای استقبال از آنها اندیشیده شود.

دکتر شهبازی گفت: برای پذیرایی و استقبال از مسافران نوروزی در البرز برنامه ریزی شده و امکانات و تجهیزات مورد نیاز پیش بینی شده است.

وی افزود: ستاد استقبال از مسافران نوروزی در شهرستان های البرز تشکیل شده و نوروزگاه های هفت گانه نیز در نقاط مختلف استان در نظر گرفته شده است.

استاندار البرز عنوان کرد: امید است سال مبارکی برای مردم سرافراز ایران رقم بخورد و مجموعه های هلال احمر که یک پایگاه آن به صورت پایلوت در البرز راه اندازی شد، در سراسر کشور خدمات خوبی را به مردم ارائه دهند.

وی گفت: برای تمامی البرزی ها نیز سال پرخیر و برکتی را آرزو دارم و تدابیری اتخاذ شده که از مسافران نوروزی به خوبی پذیرایی کنیم.

درباره‌ی فریبا کلاهی

روزنامه نگار و مدیر مسئول پایگاه خبری آیین باور

همچنین ببینید

پلمپ آشکده و رستوران متخلف در جاده کرج – چالوس

یک رستوران و یک آشکده در محور کرج-چالوس در گشت ویژه طرح ضیافت بعلت عدم …

در هفته گردشگری و ایران شناسی؛ استاندارالبرز خواستاراولویت رونق گردشگری شد

آیین باور – توسعه و رونق گردشگری استان در اولویت خواسته استاندار از مسئولین قرار …

دیدگاهتان را بنویسید