خانه / آخرین نوشته ها / نمایشگاه های بهاره با نظارت کافی برگزار می شوند

نمایشگاه های بهاره با نظارت کافی برگزار می شوند

آیین باور- نماینده عالی دولت در استان البرز گفت: با توجه به بررسی های صورت گرفته شرایط اصناف استان را مثبت تلقی کرده و ذخایر شب عید و کالاهای اساسی مردم هم به میزان کافی وجود دارد.

دکتر شهبازی در نشست با روسای اتحادیه ها و اتاق های اصناف استان با هدف ایجاد ثبات و تداوم آرامش در بازار که ظهر چهارشنبه در محل اتاق اصناف البرز برگزار شد، ضمن تبریک هفته زن و میلاد حضرت فاطمه (س) افزود: اتحاد و همدلی بین صنوف مختلف، اتحادیه ها و اتاق های اصناف استان تاکنون نتیجه بخش بوده است.
وی با اشاره به جمعیت ۸۰ هزار نفری اصناف در البرز اشاره کرد و ادامه داد: از ابتدای حضورم در استان بخش خصوصی و اصناف را بعنوان معتمدان خود شناختم.
دکتر شهبازی گفت: سیاست های دولت با توجه به درک درستی که از اصناف دارد، برخورد قهری و پرونده سازی برای فعالان این عرصه نیست چراکه آنها را افرادی عادل، نجیب، منصف و اخلاق مدار می دانیم.
وی افزود: علاوه بر نظارت دقیق، بستر را به گونه ای مهیا می کنیم که اصناف با آرامش خاطر به فعالیت بپردازند به این دلیل که آنها از جنس مردم هستند و در جهت کسب رضایت آنها اقدام می کنند.
استاندار البرز اضافه کرد: البرز به دلیل استقرار بخش بالایی از قشر مولد بعنوان سرمایه گذاران خرد و کلان، واحدهای تولیدی و صنفی فعال، تجار و … نقش تامین کننده برای سایر استان های کشور را نیز دارد و همچنین به نوعی در بخش های مختلف خودکفا است.
وی گفت: این استان با حدود ۳ میلیون نفر جمعیت، مهاجرپذیری بالا، تراکم جمعیت، نزدیکی به پایتخت و… صنوف آرامی و با ثباتی دارد.
دکتر شهبازی با اشاره به اینکه صنوف استان افرادی خیر هستند که در نوع دوستی و اقدامات خیرخواهانه همواره پیشتاز هستند، افزود: خیرین البرز نام این استان را در کشور به درخشش درآورده اند.
وی عنوان کرد: شبکه های توزیع با کمک اتحادیه ها و اصناف استان ساماندهی می شود از این رو برای جلوگیری از صف کشیدن مردم جهت دریافت مواد غذایی باید توزیع، مدیریت شود.
استاندار البرز گفت: شهرداری ها در این برهه که مشکلات و موانعی سر راه اصناف وجود دارد باید همراهی بیشتری با آنها داشته باشند.
وی افزود: اکنون باید مسائل جزئی و بی تاثیر را کنار گذاشته و از اصناف حمایت کنیم تا بتوانند بهترین خدمات را به مردم ارائه دهند.
دکتر شهبازی ادامه داد: نظارت بر اصناف باید با حضور افرادی پخته، آگاه و دارای اشراف کافی به حوزه های مختلف صورت گیرد تا مانعی سر راه فعالیت ها بدون بررسی درست صورت نگیرد.
وی گفت: همواره با حضور میدانی و طی جلسات مستمر درصدد گره گشایی از موانع بخش خصوصی بوده ام و برای تسهیل در این امر لینکی جهت ارتباط مستقیم با فعالان بخش خصوصی در پورتال استانداری البرز تعریف شد تا مشکلات خود را بی واسطه با استاندار البرز در میان بگذارند.
استاندار البرز با اشاره به اینکه مسئولان مربوطه با کمک اصناف و اتحادیه ها درصدد برنامه ریزی برای آرامش در خرید های شب عید هستند، افزود: بجهت مرداری و حس مشتری مداری اصناف، ارتباط خوبی بین آنها و مردم وجود دارد.
وی خاطرنشان کرد: برنامه ریزی شد که در تمامی شهرستان های البرز در راستای برگزاری نمایشگاه های بهاره نظارت دقیقی وجود داشته باشد.
دکتر شهبازی گفت: نمایشگاه های بهاره که در فرصتی محدود برپا می شود باید با تفاوت قیمت محسوس و به نفع مردم و اصناف باشد.
وی افزود: با توجه به بررسی های صورت گرفته شرایط اصناف استان را مثبت تلقی کرده و ذخایر شب عید و کالاهای اساسی مردم هم به میزان کافی وجود دارد.

درباره‌ی فریبا کلاهی

روزنامه نگار و مدیر مسئول پایگاه خبری آیین باور

همچنین ببینید

وزیر بهداشت: شهرک دارویی برکت۳۷۰۰۰ شغل ایجاد خواهد کرد

وزیر بهداشت, درمان و آموزشی پزشکی ظهر امروز در حاشیه بهره برداری از شهرک صنعتی …

شهرک دارویی برکت با ۴۰۰ میلیارد تومان سرمایه در کرج افتتاح شد

آیین باور_ سرمایه‌گذاری ۴۰۰ میلیارد تومانی درزیرساخت‌های شهرک دارویی برکت محمد مخبر رئیس ستاد اجرایی …

دیدگاهتان را بنویسید