???????? ???????????? ?????????? ???????? ???????? ????????????
خانه / آخرین نوشته ها / مجتمع پذیرایی – گردشگری دانیال در گرمدره با حضور مونسان افتتاح شد / بازدید رئیس سازمان میراث فرهنگی از سفره خانه سنتی ارگ البرز

مجتمع پذیرایی – گردشگری دانیال در گرمدره با حضور مونسان افتتاح شد / بازدید رئیس سازمان میراث فرهنگی از سفره خانه سنتی ارگ البرز

آیین باور -با حضور رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری، مجتمع پذیرایی – گردشگری دانیال در شهر گرمدره استان البرز به طور رسمی افتتاح شد.

این مجتمع گردشگری در سفر علی اصغر مونسان معاون رئیس جمهوری و رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری به استان البرز و با حضور عزیز الله شهبازی استاندار البرز افتتاح شد.

این مجتمع پذیرایی – گردشگری در زمینی به مساحت ۱۰ هزار متر مربع  و با زیربنای ۱۷ هزار متر با سرمایه گذاری ۴۸۰ میلیارد ریال توسط بخش خصوصی احداث شده است.

مجتمع پذیرایی – گردشگری دانیال دارای تالار های عروسی، اتاق های عقد، رستوران پذیرایی، سالن های سمینار و … است که توانسته برای ۱۰۰ نفر به صورت مستقیم اشتغال ایجاد کند.

رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری در حاشیه افتتاح این مجتمع گفت: «به نظر من مجتمع زیبایی است که به همت بخش خصوصی و با سلیقه هنری و زیبا احداث شده است و می تواند الگویی برای سایر مجتمع های پذیرایی و گردشگری باشد.»

او افزود: «حقیقتا مجتمع زیبایی است و می تواند در استان البرز و تهران به عنوان یک مجتمع بسیار ارزشمند به عرضه خدمات به گردشگران و ساکنان این دو استان بپردازد.»

او افزود: «اعتقاد من بر این است که پروژه های جاذب گردشگر در استان البرز باید به گردشگران معرفی شود.»

معاون رئیس جمهوری افزود: «استان البرز در حوزه گردشگری دارای ظرفیت های بسیار زیادی است و داشته های ارزشمندی دارد و پروژه های جاذب گردشگری در این استان وجود دارد که باید به گردشگران معرفی شود.»

مونسان در ادامه با اشاره به اهمیت گردشگری افزود: «رونق خوبی در صنعت گردشگری ایجاد شده و چشم انداز روشنی را برای این صنعت پیش بینی می کنم.»

معاون رئیس جمهوری و رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری در ادامه سفر خود به استان البرز هم چنین از سفره خانه سنتی ارگ البرز بازدید به عمل آورد.

مونسان در این بازدید بر ارائه خدمات مطلوب با هدف رونق گردشگری در استان البرز تأکید کرد.

درباره ی فریبا کلاهی

روزنامه نگار و مدیر مسئول پایگاه خبری آیین باور

مطلب پیشنهادی

زاد روز شوالیه آواز ایران فرخنده باد

آیین باور – شهرام ناظری کرمانشاهی (زادهٔ ۲۹ بهمن ۱۳۲۸ در کرمانشاه) خواننده، موسیقی‌دان و آهنگ‌ساز موسیقی اصیل ایرانی است. شهرام ناظری در بیشتر …

دیدگاهتان را بنویسید