???????? ???????????? ?????????? ???????? ???????? ????????????
خانه / آخرین نوشته ها / استاندار البرز: توجهات ملی را به خدمت گردشگری خواهیم گرفت

استاندار البرز: توجهات ملی را به خدمت گردشگری خواهیم گرفت

آیین باور_ از تمامی توجهات ملی برای توسعه گردشگری، صنایع دستی و میراث فرهنگی البرز بهره برداری مطلوب می کنیم.

 


نماینده عالی دولت در استان البرز گفت: در استان با عزم و اهتمام ویژه ای برای توسعه گردشگری در البرز با توجه به ظرفیت های موجود برنامه ریزی و اقدام می کنیم و در این راستا از تمامی نگاه و توجه ملی به این سو بهره برداری خواهیم کرد.

دکتر شهبازی در بازدید از یک مجتمع پذیرایی در کرج با حضور معاون رییس جمهوری و رییس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری کشور که پس از گلباران گلزار شهدا و ادای احترام به مقام شامخ شهدا بمناسبت ایام مبارک دهه فجر، افزود: حضور دکتر مونسان در البرز حاکی از اهمیت گردشگری، میراث فرهنگی و صنایع دستی این استان است.

وی ادامه داد: برای ایجاد این مجموعه یک هم افزایی و تعامل ویژه ای صورت گرفته است.

دکتر شهبازی گفت: البرز ظرفیت های ارزشمندی در حوزه های مختلف گردشگری، طبیعت گردی و بومگردی فراوانی دارد که باید برنامه محور در راستای بهره برداری از آنها اقدام کرد.

وی افزود: به طور با توجه به موقعیت جغرافیایی و فرصت های فراوانی که در این استان وجود دارد، باید اقامتگاه های مختلفی در نظر گرفته شود.

استاندار البرز عنوان کرد: اکنون کنسرسیوم های بزرگی در حوزه های گوناگون سرمایه گذاری داخلی و خارجی به البرز سفر می کنند که نیاز به فضاهای اقامتگاهی و سالن های برگزاری نشست و همایش دارند.

وی گفت: با توجه به اظهارات معاون رییس جمهور و رییس سازمان میراث فرهنگی، از طریق صندوق توسعه ملی نیز به طور قطع توجه ویژه ای به توسعه اماکن اقامتی برای گردشگران صورت می گیرد.

دکتر شهبازی افزود: در استان با عزم و اهتمام ویژه ای برای توسعه گردشگری در البرز با توجه به ظرفیت های موجود برنامه ریزی و اقدام می کنیم و در این راستا از تمامی نگاه و توجه ملی به این سو بهره برداری خواهیم کرد.

 

درباره ی فریبا کلاهی

روزنامه نگار و مدیر مسئول پایگاه خبری آیین باور

مطلب پیشنهادی

زاد روز شوالیه آواز ایران فرخنده باد

آیین باور – شهرام ناظری کرمانشاهی (زادهٔ ۲۹ بهمن ۱۳۲۸ در کرمانشاه) خواننده، موسیقی‌دان و آهنگ‌ساز موسیقی اصیل ایرانی است. شهرام ناظری در بیشتر …

دیدگاهتان را بنویسید