خانه / آخرین نوشته ها / مرضیه علیزاده رزمی کار و بدلکار :به آینده ای روشن اعتقاد دارم

مرضیه علیزاده رزمی کار و بدلکار :به آینده ای روشن اعتقاد دارم

آیین باور – بسیار دوست داشتنی و محجوب است . مثل  اغلب هم نسلهایش نیست . کمی فرق دارد . فرقی شایسته . ورزشکار و شاد است ،خوش تیپ است اما نا متعارف نیست .قهرمان و مربی چند رشته ورزشی رزمی از جمله کیک بوکسینگ و کاراته  با ده ها مقام و مدالهای خوشرنگ کشوری و آسیایی است. راپل کار می کند .ساز می زند .متین است قدر سلامت و جوانی اش را می داند . او نمونه یک دختر شایسته است . درس می خواند کار های پسرانه و دخترانه می کند . آزاد است مثل یک کبوتر .شاد است .

چند وقتی است  بدل کاری را هم شروع کرده و این بهانه ای شد تا بار دیگر گپی صمیمانه بزنیم :

آیین باور : چند وقت است وارد بدلکاری شدی ؟ اگرچه با روحیه ای که ازت سراغ دارم غیر قابل یش بینی نبود؟

مرضیه علیزاده : با پیشنهاد آقای جنگی مدیر بدلکاران گروه 7 چهار ماه  است که بدلکاری را شروع کردم .پیج اینستا گرام و فعالیتهایم توجه ایشون را جلب کرده بود و پس از جلسه ای گپ و گفت با دیدن کارهاشون شوق زیادی برای همکاری داشتم .

آیین باور : این رشته را برای خانمها چه طور می بینی  آیا خانواده ات با این که یک ورزش خطرناک داشته باشی موافق هستند؟

مرضیه علیزاده : این رشته سختی های زیادی برای خانمها دارد خانواده ام مدام نگران من هستند و از اینکه صدمه ببینم می ترسند و من هم برای اینکه نگرانی هاشون افزوده نشه خیلی از کارهایم را نشان نمی دهم . البته خوشبختانه من تا حالا آسیب ندیده ام .

آیین باور : نقش مربی را در امنیت و تداوم کار چه طور می بینی ؟

مرضیه علیزاده : خوشبختانه مربی ما آدم کار بلدی است و هنگام آموزش فکر همه جا را می کند آنالیزهای بیومکانیکی برای بهترین باز خورد با کم ترین آسیب همواره در دستور کارش قرار دارد .

آیین باور : در باره کاری که انجام می دهید و سریال برامون بگو  کی پخش  خواهد شد؟

مرضیه علیزاده : تصویربرداری سریال تلاطم به کارگردانی وحید بیطرفان است در تهران آغاز شده است. ز این مینی سریال در هفت قسمت قرار است از یکی از شبکه های سیما در سال 96 پخش شود. داستان  چند خانواده مختلف را به شکل موازی و البته بصورت غیر خطی روایت می کند. مدير و طراح بدلكاری اش هم محمد رضا جنگی استاد من است .

آیین باور :کلام آخر .  تا کجا بدلکاری را ادامه خواهی داد و آینده را چه طور می بینی ؟

مرضیه علیزاده :  هرکاری که آقایون بتوانند انجام بدهند خانوم هاهم متقابلا می توانند .می دونم که در بدلکاری روزی خیلی موفق می شوم .خیلی دوست دارم پرچم میهن عزیزمان را بالا ببرم و یکی از بهترین ها باشم و مطمئنم که اینطور خواهد شد . چون به آینده های روشنم اعتقاد دارم. چون آینده ها هستندکه به من اعتماد دارن.

کار سریال تلاطم رو انجام دادم که یک ارتفاع خودکشی بود و خداروشکر توانستم بخوبی از پسش بربیام . ادامه میدم و هرچی سقفه میکنم تا برم اون بالا.

 

 

فریبا کلاهی

 

دیدگاهتان را بنویسید