خانه / آخرین نوشته ها / رئیس شورای شهرکرج:کاربری های مسکونی شهر کتاب فروشی می شوند

رئیس شورای شهرکرج:کاربری های مسکونی شهر کتاب فروشی می شوند

رئیس شورای اسلامی شهر کرج در بازدید از نهمین نمایشگاه کتاب البرز در گفتگو با آیین باور ضمن ابراز خرسندی از ایجاد این رویداد فرهنگی گفت: البته کمی ناراحتم که نتوانسته ایم محل مناسب و شرایط بهتری فراهم کنیم که عده بیشتری به نمایشگاه دسترسی داشته باشند.
دکتر عباس زارع گفت: شورای پنجم در سال گذشته توجه ویژه در حدافل در حوزه برنامه ریزی کرده و چند پروژه در مورد کتاب تصویب کرده است. به ویژه باغ کتاب که در مرحله جانمایی است و می تواند برای نمایشگاه کتاب بسیار مفید و خوب باشد و یک ردیف اختصاصی هم به آن تعلق گرفت.
وی افزود: طرح دیگری تصویب شد که بسیار مترقی و در جهت حمایت از عرضه و تولید و نشر بود، مبنی بر اینکه از کاربری های شهر به ویژه مسکونی برای فروش کتاب استفاده شود،به عنوان خانه های کتاب و این طرح می تواند در توسعه فضاهای فرهنگی این چنین موثر باشه و هزینه سربار کتاب فروشی ها و سرقفلی ها را کاهش بدهد.
وی ابراز امیدواری کرد در چند سال آینده شاهد رشد کتاب در کوچه پس کوچه های شهر باشیم .
عباس زارع گفت:کتابی در دفتر کارم دارم و به دوستانم اهدا می کنم با عنوان “پی نوشته جامعه شناسی خودمانی” که فصل اول آن اتفاقا در باره فرهنگ مطالعه است و این که ما مطالعه نداریم و کتاب و مطالعه را بد متوجه شدیم و درس خواندن را مطالعه قلمداد می کنیم

درباره‌ی فریبا کلاهی

روزنامه نگار و مدیر مسئول پایگاه خبری آیین باور

همچنین ببینید

اولین جشن هنر بانوان هنرمند،ایران زمین برگزار شد

میتا نماد صلح و دوستی/ هنر اصیل رمزماندگاری و حیات فرهنگی یک کشور است/ مدیر …

رئیس علوم پزشکی البرز: ارتباط دوسویه مردم و دانشگاه کیفیت خدمات را بالا برده و بر اعتماد می افزاید/سامانه 190 را فراموش نکنید

نشست خبری فصلی  رئیس دانشگاه علوم پزشکی البرز و اصحاب رسانه پیش از ظهر امروز …

دیدگاهتان را بنویسید